TRAFART - UNREGISTERED VERSION

Idź do spisu treści

Menu główne

Pranie dywanów

OfertaFirma
TRAFART specjalizuje się w świadczeniu usług zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych, którzy chcą nie tylko odświeżyć swój dywan, tapicerkę, ale także usunąć roztocza i nieprzyjemne zapachy.


W zakresie czyszczenia nasza oferta obejmuje:
- pranie / czyszczenie dywanów,
- pranie / czyszczenie wykładzin,
- program antyalergiczny - usuwanie roztoczy,


Dysponujemy sprzętem oraz chemią renomowanych firm i dlatego też podejmiemy się prania / czyszczenia każdych rodzajów dywanów, wykładzin, bez względu na ich cenę zakupu, rozmiar czy stopień zabrudzenia.

Priorytetem naszej firmy jest dbanie o dobro naszych Klientów poprzez wysoką jakość świadczonych usług oraz dostosowanie się do potrzeb każdego z nich.

Nasza firma od czasu pojawienia się na rynku zdobyła zaufanie wielu Klientów dzięki dużemu zaangażowaniu w wykonywaną pracę oraz odpowiedniemu przeszkoleniu naszych pracowników w zakresie prania i czyszczenia dywanów, wykładzin, tapicerki.


Zadzwoń
501-499-968
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Opis technologii prania dywanów:

1. Wstępne odkurzanie
Dokładnie odkurzamy powierzchnie czyszczone mocnym odkurzaczem kolumnowym z elektroszczotką, dzięki temu pozbywamy się zabrudzeń powierzchniowych

2. Nanoszenie środka (pre-spray)
Następnie rozpylamy odpowiedni do stopnia zabrudzenia i rodzaju włókna preparat czyszczący (prespray).Po odczekaniu około 15 minut wcieramy środek maszynowo bądź ręcznie (w zależności od budowy runa). Preparat ten powoduje rozpuszczenie brudu zgromadzonego w czyszczonej powierzchni. Detergent ten jest nie toksyczny i w 100% biodegradalny

3. Płukanie
W kolejnej fazie prania płuczemy odkurzaczem ekstrakcyjnym, dzięki któremu brud i wszelkie pozostałe zanieczyszczenia są usuwane z powierzchni czyszczonej. W razie konieczności dodatkowo odplamiamy oraz zaczesujemy runo.

4. Usuwanie plam
Na uciążliwe plamy stosujemy silniejszy środek, który działa bezpośrednio na plamę, co zwiększa szansę na pozbycie się jej.

5. Suszenie
Ostatni etap polega na przyśpieszeniu procesu schnięcia dywanu poprzez użycie mocnego odkurzacza który dokładnie wyciąga wilgoć.
Następnie, w przypadku pozostawienia dywanu do suszenia, jest on suszony w specjalnie przystosowanym do ctego celu pomieszczeniu.
Po akceptacji efektu końcowego klient odbiera czysty i suchy dywan/chodnik.


CENNIK

Cena zależy od stopnia zabrudzenia i ilości m2.
Dokładną cenę poznają Państwo po oględzinach przed rozpoczęciem czyszczenia.

DYWANY

od 7,00 zł – 1/m2
SHAGGY tzw. włochacze
0d 7,00 zł – 1/m2
 
WYKŁADZINY


7,00 zł – 1/m2


Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego